Wiosna sportowo

🌳🐦🐛🌿☘️☘️🐦🐦🐦🐦🐦🌳🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🎖️🎖️🥉🥉📢🏆🏆

W ramach Pierwszego Dnia Wiosny odbyły się na parkiecie naszej szkoły wiosenne międzyklasowe rozgrywki w Cztery Ognie .
Rywalizowały ze sobą wszystkie klasy począwszy od czwartej.
Każda klasa miała szansę zdobyć jak najwyższą ilość punktów podczas 10 minutowej rundy .
Impreza skupiła wielu kibiców , którzy faworyzowali swoje drużyny .
To pierwsza edycja rozgrywek w naszej szkole , która z pewnością będzie kontynuowana ku uciesze naszych uczniów.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zabawy , życząc pięknej wiosennej aury oraz dalszych sukcesów we wszyskich konkurencjach . W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła klasa VA , II miejsce przypadło klasie IV B, III wywalczyła klasa IV A.
Klasy szóste również biły się o punkty ze swoimi rówieśnikami .
I tak , na podium znalazła się klasa VI C, o oczko niżej uplasowała się klasa VI A, natomiast III miejsce w rywalizacji przypadło klasie VI B.
W kategorii klas starszych ,
złoto w rozgrywkach zdobyła klasa VII A, srebro powędrowało na konto klasy VII B , a brąz należy do VIII B .
Dziękujemy do zobaczenia na kolejnych imprezach.🐦🐛🌿☘️☘️