Z miłości do FLAGI 🇵🇱 warsztaty składania flagi

🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Nasi uczniowie pilnie uczą się składania flagi Polski  z Panią Moniką Falej.

🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

2 Maja Dzień Flagi 🇵🇱

to świetna okazja i możliwość nauki składania polskiej flagi.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie przy współpracy z Fundacja “Inicjatywa Kobiet Aktywnych” FIKA organizuje i planuje wprowadzić na stałe do kalendarza uroczystości, wielki challenge Flagowy w ramach akcji „Z miłości do Biało- Czerwonej – dołącz do wyzwania rekordowego składania Flagi”.

Etapy akcji:

🚩Etap Nauki: Zorganizowanie w szkołach zajęć, podczas których uczniowie i uczennice będą uczyć się, jak poprawnie składać flagę Polski. To doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę o naszych narodowych symbolach i tradycjach.

🚩Etap Prezentacji: Przedstawienie swoich umiejętności. Twórzcie kreatywne filmy i zdjęcia działań Uczniów, a następnie publikacje w mediach społecznościowych z hashtagiem #OlsztynFlagaChallenge

📢 Niech całe miasto zobaczy szkolną dumę i zapał!

🚩Etap Finału – Rekordowa Akcja Składania Flagi: W majowym finale wszyscy uczestnicy i uczestniczki spotkają się, aby wspólnie spróbować pobić rekord w liczbie osób składających flagę narodową w jednym miejscu i czasie. To będzie niezapomniane wydarzenie pełne patriotyzmu, radości i wspólnego ducha.

📆Termin:

06.05.2024r., godz. 11.30

📍Miejsce wydarzenia:

Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie, ul. Gdyńska 17.

Do zobaczenia🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱