Łączy nas pamięć

#AkcjaŻonkile

#ŁączyNasPamięć

Dzień trzeci- biblioteka

Czwartek (18-04-24) to ostatni dzień szkolnych przygotowań do obchodów rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Okno biblioteki przyozdobiło serce z żonkili, które wykonały dziewczynki z klasy 4b Małgosia oraz Amelia, na tablicy zawisła gazetka związana ze wspomnianym wydarzeniem, drzwi biblioteki upiększyły żółte kwiaty, a przychodzące od poniedziałku do biblioteki dzieci, wykonały dla siebie bądź innych żonkile, które 19-04-24 będą mogły przykleić do swoich ubrań, jako znak pamięci o tych, którzy doświadczyli zła. Dodatkowym wyjątkowym, pięknym elementem ozdobnym, stały się prace wykonane przez uczniów klasy 1a: Maksymiliana, Mateusza i Franciszka, ilustrujące bohatera opowiadania “Pamięć Drobinek” Maślaka i jego przyjaciół.

Jesteśmy przygotowani!❤️