PSYjaciele szóstki 2021/2022

Uwaga wszyscy szóstkowicze!

Akcja zbiórki żywności dla bezdomnych zwierząt

Wszystkich miłośników czworonogów zapraszamy po raz kolejny do udziału w zbiórce żywności dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Tomarynach, którą prowadzą  uczniowie klasy 7 i 8. Zbieramy na razie tylko żywość czyli karmę suchą i mokrą dla piesków, bo schronisko w Tomarynach to schronisko dla psów. Czekamy przede wszystkim na żywność najwyższej jakości typu Rocco, Wolf, Josera itp, bo jej zwierzęta potrzebują najbardziej. Każdy kto posiada pieska wie najlepiej, jakimi są łakomczuszkami. Akcja trwa od września 2021 roku do końca roku szkolnego i kończy się comiesięcznym przekazywaniem zebranych darów do schroniska w Tomarynach, z którym jesteśmy zaprzyjaźnieni już od wielu lat. Liczymy na Wasze wielkie serca. Pokażmy zwierzętom, że kochamy je tak bardzo, jako one nas!

Pod koniec każdego miesiąca wylosujemy (z pośród tych, którzy przekazali w danym miesiącu karmę na schronisko) cztery osoby, które pojadą z panem Ryszardem Pieluchowskim (nauczycielem fizyki) do naszych PSYjaciół w Tomarynach a podróż zakończą w McDonald’s na małym co nieco. Czekamy na Was!

Gdzie przekazywać dary?

Dary dla zwierząt należy zostawić na portierni Szkoły Podstawowej nr 6 w Olsztynie z opisaną kartką, przyczepioną do darów z imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Za przekazanie darów Pan Ryszard wpisuje punkty za działalność charytatywną za zachowanie!!!

Na Wasze dary czekamy w naszej Placówce w godz. 8:00 – 15:00

Ściskamy klasy 7 i 8